Leszczynowa 10F, Gdańsk, Poland© 2012-2019 Scout Eurotrade

+485 85-85-99-99

Write Close
Close
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Oddzwonimy w najbliższym czasie
Wprowadź swój numer

Zamiatarka ciągnikowa

Specjaliści firmy "Scout Eurotrade" wybierają szczotki do ciągników kierując się ich przeznaczeniem oraz wysokością ceny określoną przez Klienta. Ważny jest również okres i częstotliwość używania zamiatarki drogowej, dlatego w zależności od tego kryterium wybierana jest szczotka z materiału naturalnego lub kompozytowego.
Posiada mechanizmy do zamiatania dróg wyposażone w urządzenia robocze w postaci szczotek o różnych konstrukcjach, sprzęt służący do usuwania śniegu, śmieci i piaszczystych osadów.

Szczotki drogowe są stosowane w obiektach drogowych i komunalnych, przy konserwacji autostrad, ulic miejskich i stref pieszych o znacznej powierzchni.
KLASYFIKACJA MECHANIZMÓW SZCZOTKOWYCH

W zależności od konstrukcji użytych elementów roboczych, zespoły szczotek drogowych są podzielone na:
● Wyposażone w obracające się w płaszczyźnie pionowej cylindryczne szczotki służące do usuwania śniegu zimą i śmieci latem;
● Stosowane głównie do czyszczenia dróg latem mechanizmy szczotkowe typu końcowego, wyposażone w poziomo obracające się szczotki.

Zgodnie z typem jednostki napędowej, zespoły szczotek szosowych są podzielone na zespoły napędzane silnikami hydraulicznymi, przekładniami planetarnymi lub łańcuchowymi.

W zależności od typu agregacji z podstawą podwozia, agregaty szczotek drogowych są podzielone na zespoły zawieszane i ciągnięte zamontowane na przednim lub rufowym zawieszeniu maszyny bazowej, które są połączone z mechanizmem sprzęgającym przyczepy.
Szczotki drogowe dzielą się również w zależności od swego przeznaczenia na zamiatarki z pojemnikami na śmieci oraz osobne mechanizmy bez zbiorników.
Podczas ruchu pojazdu bazowego szczotka obracająca się w kierunku pionowym lub poziomym dotyka czyszczonej powierzchni, zamiata śnieg lub gruz kierując je na wysypisko utworzone w określonym kierunku lub do strefy działania pneumatycznych lub mechanicznych urządzeń zbierających śmieci w specjalnych pojemnikach.

Aby zmniejszyć ilość pyłu powstającego podczas czyszczenia, procesowi zamiatania może towarzyszyć nawadnianie oczyszczonej powierzchni.


Zapytaj o ofertę
Wypełnij formularz kontaktowy
Twoje dane są poufne i nie są przekazywane osobom trzecim
Uzyskaj porady na temat zakupu na kredyt lub leasing
Zostaw swoje namiary, a nasz menedżer skontaktuje się z Tobą
Twoje dane są poufne i nie są udostępniane osobom trzecim
© 2018 Scout Trade
Ul. Nowowiejska 4; 83-330 Borkowo
info@scout-eurotrade.pl
+48 798-361-861
© 2018 Scout Trade
Ul. Nowowiejska 4; 83-330 Borkowo
info@scout-eurotrade.pl
+48 798-361-861
Made on
Tilda