Leszczynowa 10F, Gdańsk, Poland© 2012-2019 Scout Eurotrade

+485 85-85-99-99

Write Close
Close
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Oddzwonimy w najbliższym czasie
Wprowadź swój numer

Brona talerzowa

Wiele krajowych oraz importowanych bron talerzowych jest dostępnych na polskim rynku. Doradcy "Scout Eurotrade" pomogą Ci wybrać odpowiedni model odpowiadający Twoim wymaganiom.
Prace rolnicze prowadzone na wielkich obszarach wymagają odpowiedniego oprzyrządowania. Jednym ze sprzętów przydatnych przy tego rodzaju pracy jest brona talerzowa. Urządzenie to może wykonywać dużą ilość różnorodnych czynności, na przykład rozluźnienie gleby na powierzchni, mielenie pozostałych po żniwach części roślin, cięcie dużych warstw ziemi po zaoraniu i wiele innych.

Sposób działania brony talerzowej jest następujący. Podczas ruchu brony ustawia się ona w takiej pozycji, która pozwala na zagłębienie się tarcz w ziemi. Gdy ciągnik i brona się poruszają, tarcze zaczynają się obracać pod wpływem obciążenia, spowodowanego pobieraniem gleby. Podczas obracania się dyski powodują rozluźnienie kolejnych warstw gleby i tną rośliny znajdujące się pod ziemią lub na jej powierzchni.

W zależności od modelu samej brony i zamontowanych na niej talerzy, sprzęt ten może przetwarzać do siedmiu hektarów ziemi w ciągu jednej godziny pracy. Brona talerzowa, w zależności od modelu, może osiągnąć prędkość pracy do piętnastu kilometrów na godzinę, a tarcze brony osiągają głębokości do stu pięćdziesięciu milimetrów. Do tej pory ten sprzęt cieszył się tak dużą popularnością, ponieważ jest wydajnym i ekonomicznym narzędziem służącym do uprawy roli.

Zapytaj o ofertę
Wypełnij formularz kontaktowy
Twoje dane są poufne i nie są przekazywane osobom trzecim
Uzyskaj porady na temat zakupu na kredyt lub leasing
Zostaw swoje namiary, a nasz menedżer skontaktuje się z Tobą
Twoje dane są poufne i nie są udostępniane osobom trzecim
© 2018 Scout Trade
Ul. Nowowiejska 4; 83-330 Borkowo
info@scout-eurotrade.pl
+48 798-361-861
© 2018 Scout Trade
Ul. Nowowiejska 4; 83-330 Borkowo
info@scout-eurotrade.pl
+48 798-361-861
Made on
Tilda