Leszczynowa 10F, Gdańsk, Poland© 2012-2019 Scout Eurotrade

+485 85-85-99-99

Write Close
Close
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Oddzwonimy w najbliższym czasie
Wprowadź swój numer

Ładowacz czołowy

Scout Eurotrade zgromadził ofertę najlepszych polskich producentów ładowaczy czołowych takich jak: Metal-Fach, Agro-Masz Mrągowo, Hydramet i dziesiątki innych.
Najbardziej popularnym i wielofunkcyjnym osprzętem jest bez wątpienia ładowacz czołowy. Maszyna ta pozwala ciągnikowi znacznie poszerzyć zakres jego funkcjonowania. Napędzany przez układ hydrauliczny ciągnika, ładowacz może wykonywać prace budowlane, komunalne, drogowe i przemysłowe.
Wybierając ładowacz czołowy, należy wziąć pod uwagę wydajność pompy hydraulicznej ciągnika, która będzie miała kluczowe znaczenie dla udźwigu podnośnika. Ładowacz czołowy jest zwykle montowany z przodu podwozia na konstrukcjach mocujących, które są indywidualnie produkowane dla każdego typu ciągnika. Dlatego niektóre ciągniki sprzedawane są w komplecie z ładowaczem.

Ładowacze czołowe różnią się liczbą sekcji hydraulicznych (części ruchomych) i sposobem mocowania osprzętu. Opcjonalnie zaawansowani producenci montują w nich zbiornik samoregulacji położenia narzędzia roboczego. W krajach Unii Europejskiej najczęściej sprzedawane są ładowarki z Euroramką, co umożliwia zmianę narzędzia roboczego bez opuszczania kabiny.

Istnieje również więcej wersji dostępnych cenowo ładowarek z dołączonym narzędziem roboczym (łyżka, widły), w przypadku których konieczna jest wymiana sprzętu, co zajmuje około 15 minut pracy operatora. Równocześnie stacjonarny ładowacz czołowy jest znacznie tańszy niż ładowarka w Euroramką.

Najpopularniejsze typy osprzętu to: łyżka, widły, chwytak do bel, widły do palet oraz czerpak wielofunkcyjny 4 w 1.


Zapytaj o ofertę
Wypełnij formularz kontaktowy
Twoje dane są poufne i nie są przekazywane osobom trzecim
© 2018 Scout Trade
Ul. Nowowiejska 4; 83-330 Borkowo
info@scout-eurotrade.pl
+48 798-361-861
© 2018 Scout Trade
Ul. Nowowiejska 4; 83-330 Borkowo
info@scout-eurotrade.pl
+48 798-361-861
Uzyskaj porady na temat zakupu na kredyt lub leasing
Zostaw swoje namiary, a nasz menedżer skontaktuje się z Tobą
Twoje dane są poufne i nie są udostępniane osobom trzecim
Made on
Tilda