Leszczynowa 10F, Gdańsk, Poland© 2012-2019 Scout Eurotrade

+485 85-85-99-99

Write Close
Close
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Oddzwonimy w najbliższym czasie
Wprowadź swój numer

Opryskiwacze

Scout Eurotrade sukcesywnie rozszerza bazę producentów międzynarodowych marek opryskiwaczy, a w naszym asortymencie znajdziesz dużą liczbę opryskiwaczy zawieszanych i zaczepianych.
Chemicznej ochronie roślin służą różnorodne środki technologiczne mające na celu eliminację szkodliwych owadów i zwalczanie chorób roślin. Dzisiaj automatyzacja chemicznej obróbki pól za pomocą maszyn mechanicznych jest gwarancją obfitych plonów o wysokiej jakości.

Najważniejszym sprzętem do ochrony roślin uprawnych przed szkodnikami i chorobami oraz stosowania nawozów mineralnych jest opryskiwacz.
Istnieją trzy główne typy opryskiwaczy, w zależności od metody przemieszczania i mocowania do maszyny bazowej:

● Opryskiwacze zawieszane - urządzenia o pojemności roboczej od 400 do 900 litrów i szerokości między 12 a 20 metrów. Ten typ urządzenia jest trwale mocowany do podwozia ciągnika i ma wysoką zwrotność w połączeniu z niską ceną. Niska produktywność może być przypisana do głównej wady, chociaż może być wystarczająca dla właścicieli małych gospodarstw o powierzchni do 150 hektarów.
● Opryskiwacze przyczepiane to jeden z najpopularniejszych typów maszyn ochrony chemicznej. Przy szerokości płaszczyzny roboczej 10-40 metrów i pojemności zbiornika od 1,5 do 5 metrów sześciennych, ten typ opryskiwacza jest w stanie opryskiwać do 1 tys. hektarów o dziennej wydajności do 200-300 hektarów.

Opryskiwacze samojezdne (np. John Deer lub Massoti) to najbardziej zaawansowane i profesjonalne maszyny ogrodnicze. Głównymi producentami, a zarazem nabywcami tych jednostek są firmy zachodnioeuropejskie i amerykańskie. Wykorzystanie tych opryskiwaczy jest uzasadnione finansowo w gospodarstwach o powierzchni ponad 1,5 tys. hektarów.

Zapytaj o ofertę
Wypełnij formularz kontaktowy
Twoje dane są poufne i nie są przekazywane osobom trzecim
© 2018 Scout Trade
Ul. Nowowiejska 4; 83-330 Borkowo
info@scout-eurotrade.pl
+48 798-361-861
© 2018 Scout Trade
Ul. Nowowiejska 4; 83-330 Borkowo
info@scout-eurotrade.pl
+48 798-361-861
Uzyskaj porady na temat zakupu na kredyt lub leasing
Zostaw swoje namiary, a nasz menedżer skontaktuje się z Tobą
Twoje dane są poufne i nie są udostępniane osobom trzecim
Made on
Tilda